Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli

Kombi Servisi

TECRÜBE | KALİTE | GÜVEN

KOMBİ VE KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Anasayfa > Kombi Servisi
Kombi Servisi

Kombileriniz uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz eşyalarınızdır. Ancak bazı durumlarda kombilerde arıza gibi sorunların varlığı söz konusu olabilir. Bu durumlarda en doğru müdahaleyi kartepe kombi servisi firması yapabilir. Firmamız, tüm kombi arızası durumlarında size hizmet etmektedir.

Kombinizde hangi tür arıza meydana gelirse gelsin, teknik servis konusunda deneyimli ve profesyonel olan ekibimiz sayesinde sorununuzu çözüyoruz. Kombi markanız ne olursa olsun, teknik ekibimiz tüm marka sorunlarına aşinadır. Bu nedenle de zaman kaybetmeden teknik servis hizmeti yerine getirilmektedir.

Kartepe Kombi Bakım Servisi

Kombi, bakıma ihtiyacı olan eşyalar arasında yer alır. Özellikle de kombi temizliği, can güvenliğiniz açısından çok önemlidir. Kombinizi çok uzun yıllar kullanmayı amaçlıyorsanız, kombi bakımına da değer vermelisiniz. Firmamız, kombi servisinin yanında kombi bakımı hizmeti de vermektedir.

Bu hizmetimiz kapsamında kombinizin temizliğini ve bakımını gerçekleştiriyoruz. Kombinizin detaylı bir şekilde temizlenmesi, kullanımının daha verimli olmasını sağlar. Bu nedenle kombi bakımını göz ardı etmemelisiniz. Özellikle çok uzun yıllar boyunca kullanılan kombilerin bakımı mutlaka yapılmalıdır.

Kartepe Kombi Servisi, talebiniz doğrultusunda kombi bakımınız için belli bir periyot oluşturmaktadır. Bu periyota göre bakım zamanı gelen kombinizin bakımını belirlenen tarihte yerine getiriyoruz.

Kombilere gerekli olan bakımlar yapılmadığı takdirde arıza göstermeleri kaçınılmaz olur. Bundan dolayı uzmanlar, özellikle de kombi gibi bir eşyanın mutlaka bakıma girmesi gerektiğini söylemektedirler.

Kartepe Kombi Servisi Ücreti

Kartepe Kombi Servisi hizmeti veren firmamız, ücret konusunda son derece anlayışlı bir politika izlemektedir. Servis ücretimiz, kombinizin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Arızanın durumuna göre fiyat belirlenmektedir.

Kombinizdeki arızayı adresinizde gidererek anında teslimat yapıyoruz. Ancak bazı olası durumlarda arızanın daha iyi çözülebilmesi için kombi parçalarınızı firmamıza getiriyoruz. Firmamızda gerekli tamir işlemlerini yaptıktan sonra size belirtilen zaman içerisinde kombi parçanızı getirip yerine takıyoruz.

Bu işlemden sonra kombinizin kaliteli bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. Böylece arızanın ortadan kesin olarak kalktığından emin oluyoruz.

Kartepe Kombi Servisi İletişim

Kartepe Kombi Servisi hizmetimizden yararlanmak istediğinizde bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. İletişime geçtiğinizde verdiğiniz adrese en kısa sürede ekiplerimizi göndererek kombi servisi hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

İLETİŞİM FORMU

Arkom Kombi

Kocaeli, İzmit Kombi ve Klima Servisi olarak Arkom Teknik ile ısıtma ve soğutma sistemleri Klima ve kombi tamir, bakım, montaj ve onarım servis hizmetleri sunuyoruz. "İklimlendirmede çözüm ortağınız"

Facebook'ta takip edin Twitter'da takip edin Instagram'da takip edin Youtube'de takip edin Linkedin'de takip edin
KURUMSAL
KLİMA SERVİSİ
KOMBİ SERVİSİ
Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:102/A İzmit/Kocaeli